Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog studenta

studenciak

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2016
    Grudzień
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 338 osób

studenciak

Blog studenta

Siemka!

O mój pierwszy wpis na tym nowym blogu i w sumie powinien on być takim wpisem powitalnym. Tego zazwyczaj wymaga się na starcie i postaram się nie odbiegać za bardzo od tematu. Zacznę od tego po co i dlaczego biorę się za pisanie tego bloga.

Pochodzę z małej miejscowości i przyjazd do Warszawy był dla mnie nie tylko dużym przeżyciem, ale i masą stresu. Uwierzcie mi, ale ogrom tego miasta powoduje, że łatwo się zagubić i mieć wątpliwości o słuszności podejmowanych wcześniej decyzji. Dlatego warto na początku poszukać pomocy i posłuchać kogoś kto już ma to za sobą. Postaram się Wam przybliżyć takie tematy jak:

- gdzie studiować,
- co studiować,
- jak przeżyć.

Inaczej to ujmując opowiem Wam jak wygląda studiowanie po warszawsku i czy to się opłaca. Będzie to chyba lepszy przekaz niż kolorowe foldery uczelniane, które z czasem i tak lądują w koszu na śmieci.

Może moje rady pomogą komuś i ułatwią wejście w nowy rozdział to wtedy będę się szczerze cieszył, że poświęcony czas na bloga nie został zmarnowany. A więc oficjalnie startujemy!
Głosuj (0)
marekpolo 11:19:57 12/09/2016 Powrót Komentuj